Життя – це перехрестя, на якому багато розвилок і ще більше поворотів.

такунус
такунус nfreyec

Життя – це перехрестя, на якому багато розвилок і ще більше поворотів. Щоб дістатись до пункту призначення, потрібно точно вибрати, по якій дорозі йти. Одним із вирішальних завдань кожної людини є правильний та вдалий вибір свого професійного шляху. Від цього вибору залежатиме багато – власне благополуччя та добробут сім’ї, можливості реалізації інтересів, перспективи творчого зростання, нові дружні й ділові контакти.

Вибір професії – це велика відповідальність. Відповідальність перед батьками, перед суспільством, та найголовніше – перед собою. Відповідальність перед собою, мабуть, найголовніша, і полягає вона в тому, щоб обрати саме свій шлях і ним йти. Бо тільки сама людина може збагнути, до чого в неї більший хист, до чого відчуває вона покликання. Кожен відчуває, що йому легше «дається», і, отже, чому зможе присвятити життя. І тут найважливіше – не схибити.

Якщо ваш вибір буде вдалим, ви будете відчувати себе щасливим, отримувати задоволення від своєї роботи та принесете користь людям.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*